Prodazba na imot     Гостивар,

180,000 eur   (462 eur/m2)

390 m2 |  | Шифра #6172

Опис на имотот

Se prodava plac vo centar Gostivar..Detalni informacii i nacin na placanje so dogovor

Информации за имотот

  • Тип на објект: Плац
  • Адреса: Prodazba na imot
  • Град: Гостивар
  • Населба:
  • Во близина на: vo Gostivar
  • Површина: 390 m2
  • Огласот е виден 2160 пат/и
  • Огласот е објавен на 16.08.2012 21:38

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад