AGENCIJA IMPULS     Скопје, Центар

400 eur/месец   (6 eur/m2)

65 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #2729

Опис на имотот

IMPULS AGENCIJA iznajmuva trosoben stan kaj Bunjakovec. Kompletno opremen stan do povrshina od 65m2, na 3 kat so lift. Stanot raspolaga so golema dnevna soba, otvorena kujna i dve spalni sobi. Se iznajmuva po cena od 400 eur.
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2729

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: AGENCIJA IMPULS
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: BUNJAKOVEC
 • Површина: 65 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Огласот е виден 17 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.02.2018 11:45

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад