VIKTORI     Скопје, Кисела вода

45,000 eur   (789 eur/m2)

57 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #1189

Опис на имотот

VO KISELA VODA KAJ UCILISTETO KIRIL PEJCINOVIK SE PRODAVA SOLIDEN STAN 57 m2 SO 1 SPALNA,DNEVNA,KUJNA I TERASA.STANOT E SO LIFT I PARNO.ORIENTIRAN KON ZAPAD.POSTOI MOZNOST ZA USTE EDNA SPALNA.OVOJ MESEC CENATA E 45000 EUR.NE PROPUSTAJTE!

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: VIKTORI
 • Град: Скопје
 • Населба: Кисела вода
 • Во близина на: UCILISTE-KIRIL PEJCINOVIK
 • Површина: 57 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 4 / 8
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 77 пат/и
 • Огласот е објавен на 21.02.2018 09:34

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад