UL.RUZA DELCEVA--VERO     Битола,

1 eur/месец   (0 eur/m2)

56 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #1189

Опис на имотот

SE IZDAVA KOMPLET UBAVO OPREMEN STAN VO BITOLANA UL.RUZA DELCEVA.STANOT E SO DNEVNA,KUJNA,TRPEZARIJA I 1 SPALNA NA VISOKO PRIZEMJE.VREDI DA SE VIDI!.ELENA-07037 37 27

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: UL.RUZA DELCEVA--VERO
 • Град: Битола
 • Населба:
 • Во близина на: VERO
 • Површина: 56 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 32 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.02.2018 20:38

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад