VIKTORI     Скопје, Центар

76,000 eur   (1,206 eur/m2)

63 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #1188

Опис на имотот

SE PRODAVA STAN VO NAJSTROG CENTAR,VO KULA NA KEJ NA VARDAR.STANOT E 63 m2 NA 3 KAT,3 SOBI,LIFT,PARNO.STANOT E RENOVIRAN,ODLICEN ZA ZIVEENJE I ZA BIZNIS!VREDI DA SE VIDI!.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: VIKTORI
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: G.T.CENTAR
 • Површина: 63 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 3 / 6
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 45 пат/и
 • Огласот е објавен на 21.02.2018 09:33

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад