АБЦ ДОМ     Скопје, Тафталиџе 1

1 eur/месец   (0 eur/m2)

58 m2 | 2 соби, изграден год. | Шифра #S-13253

Опис на имотот

Шифра-13253-Се издава стан во Тафталиџе во близина на Педагошка, 58м2, двособен, на 7кат, со лифт, со парно, комплетно наместен.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Тафталиџе 1
 • Во близина на:
 • Површина: 58 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба:
 • Кат: 7
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 20 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.02.2018 14:36

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад