Agencija Prostor     Скопје, Ѓорче петров

45,000 eur   (489 eur/m2)

92 m2 | 5 соби, изграден 1975 год. | Шифра #6038

Опис на имотот

Се продава куќа во Дексион, Ѓорче Петров, со површина од 92м2 и дворно место 228. Куќата е градена 1975, делумно реновирана со сменети прозори. Се продава наместена. Има три соби и подрумска просторија. Греењето е на дрва.Има целосна документација. Цена 45000еур. Шифра 6038

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Ѓорче петров
 • Во близина на: Deksion
 • Површина: 92 m2
 • Површина на дворот: 228 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба: 1975
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 22 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.02.2018 13:26

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад