Prodavam Plac 433 m2 so 2 Vikend Kuki na 150 metra od Oh.Ezero     Охрид,

1 eur   (0 eur/m2)

433 m2 | 4 соби, изграден 2008 год. | Шифра #18258

Опис на имотот

Prodavam Plac so dve Vikend Kuki koi se posebno izgradeni, na 150 metra od Ohridsko Ezero, Gorica, blisku do Hotel Park (Golden Beach)
Placot so 2 Vikend Kuki ima vkupno 433 m2.
MOZE DA SE KUPI I EDNA VIKEND KUKA SO DVORNO MESTO
Vikend Kukite se kompletno opremeni i toa:
Golemata vikend kuka e 50 m2 i raspolaga so ( Kujna, Kupatilo,Detska Soba , Splana, Dnevna i terasa)
Malata vikend Kuka e 24 m2 i raspolaga so (Kujna, Kupatilo,Dneven Prostor i terasa)
Raspolaga so kompletna dokumentacija i Imoten list. Moze i zamena so Doplata.
Moze i zamena so doplata.
Tel za kontakt 070 750 212: Petreski

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Prodavam Plac 433 m2 so 2 Vikend Kuki na 150 metra od Oh.Ezero
 • Град: Охрид
 • Населба:
 • Во близина на: Golden Beach Gorica
 • Површина: 433 m2
 • Површина на дворот: 433 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба: 2008
 • Кат: Приземје / 0
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 21 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.02.2018 11:25

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад