Agencija Prostor     Скопје, Ѓорче петров

650 eur   (4 eur/m2)

180 m2 | 1 соби, изграден 2010 год. | Шифра #8044/1

Опис на имотот

Се издава деловен простор во Сарај. Се наоѓа на приземје и со површина од 101м2, паркинг простор 200м2, и тераса од 14м2. Просторот може да служи за повеќе дејности. Цена 650еур. Шифра 8044/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Ѓорче петров
 • Во близина на: SARAJ
 • Површина: 180 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2010
 • Кат: 1 / 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 29 пат/и
 • Огласот е објавен на 05.02.2018 16:08

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад