Agencija Prostor     Скопје, Аеродром

180,000 eur   (1,000 eur/m2)

180 m2 | 1 соби, изграден 1990 год. | Шифра #8012

Опис на имотот

Се продава комплетно реновиран деловен простор во Аеродром со површина од 180м2.Просторот има 2 санитарни чвора, сопствено греење,ладење и вентилација. Цена 180.000еур без ДДВ. Шифра 8012

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: TC BISER
 • Површина: 180 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 1990
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 41 пат/и
 • Огласот е објавен на 15.02.2018 12:31

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад