Agencija Prostor     Скопје, Капиштец

35,000 eur   (1,029 eur/m2)

34 m2 | 1 соби, изграден 1990 год. | Шифра #8013

Опис на имотот

Се продава деловен простор во Капиштец со површина од 25м2 плус 9м2 користен простор. Деловниот простор е со санитарен чвор и се продава за 35.000еур. Шифра 8013

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Капиштец
 • Во близина на: ZEBRA
 • Површина: 34 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 1990
 • Кат: 1 / 5
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 31 пат/и
 • Огласот е објавен на 07.02.2018 19:37

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад