VIKTORI     Скопје, Аеродром

250 eur/месец   (4 eur/m2)

71 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #1175

Опис на имотот

SE IZNAJMUVA KOMPLET OPREMEN STAN VO AERODROM 71 m2 SO 2 SPALNI NA 1 KAT VO MALA ZGRADA OD 2 KATA.STANOT E NA ATRAKTIVNA LOKACIJA SPROTI TC.BISER I CAPITOL.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: VIKTORI
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: TC.BISER
 • Површина: 71 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 1 / 2
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 43 пат/и
 • Огласот е објавен на 21.02.2018 09:32

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад