VIKTORI     Битола,

1 eur/месец   (0 eur/m2)

65 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #1175

Опис на имотот

SE IZDAVA OPREMEN I RENOVIRAN STAN VO CENTAR NA BITOLA.STANOT E 65 m2 3 SOBI I KUJNA,2 TERASI,1 BANJA,NA 4/4 KAT.ODLICNA LOKACIJA1 VREDI DA SE VIDI1 SE IZDAVA NA VRABOTENI I STUDENTI. TE ZA KONTAKT.070 37 37 27 ELENA.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: VIKTORI
 • Град: Битола
 • Населба:
 • Во близина на: UREDOT
 • Површина: 65 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 4 / 4
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 53 пат/и
 • Огласот е објавен на 20.02.2018 09:39

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад