Orce nikolov     Скопје, Карпош 1

1 eur   (0 eur/m2)

55 m2 |  соби, изграден год. | Шифра #18099

Опис на имотот

Se prodava nov dukan nasproti vlezot od masinski fakultet na mnogu atraktivna lokacija 55m2.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Orce nikolov
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 1
 • Во близина на: tehnoloso metalurski fakultet
 • Површина: 55 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба:
 • Кат: Приземје
 • Огласот е виден 45 пат/и
 • Огласот е објавен на 20.01.2018 18:35

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад