Agencija Prostor     Скопје, Центар

350 eur/месец   (5 eur/m2)

68 m2 | 3 соби, изграден 2017 год. | Шифра #3040/1

Опис на имотот

Се издава комплетно наместен, реновиран стан во строг Центар со квадратура од 68м2. Се наоѓа на 10ти кат. Станот се состои од дневна со трпезарија и кујна, 2 спални соби, тоалет и 2 тераси, со клима во секоја соба. Има централно греење, паркинг простор и подрум.Цена 350еур.Шифра 3040/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Centar
 • Површина: 68 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2017
 • Кат: 10 / 12
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 15 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.01.2018 14:55

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад