NOV STAN VO CRNICE!     Скопје, Црниче

220 eur/месец   (5 eur/m2)

48 m2 | 2 соби, изграден 2017 год. | Шифра #18059

Опис на имотот

SE IZNAJMUVA NOV STAN VO NASELBATA CRNICE NA PREKRASNA LOKACIJA, NA JUZNA STRANA SO PREKRASEN POGLED KON PLANINATA VODNO, SO SOPSTVEN PARKING, SOPSTVENO PARNO ZA POVEKE INFORMACII KONTAKTIRAJTE NE.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: NOV STAN VO CRNICE!
 • Град: Скопје
 • Населба: Црниче
 • Во близина на: REPTIL MARKET
 • Површина: 48 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2017
 • Кат: 3 / 3
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 15 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.01.2018 13:49

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад