АБЦ ДОМ     Скопје, Дебар маало

1 eur/месец   (0 eur/m2)

104 m2 | 4 соби, изграден год. | Шифра #S-11861

Опис на имотот

Шифра-11861-Се издава стан во Дебар Маало во близина на Министерство за Култура, 104м2, 3кат, со централно парно, комплетно наместен со нов мебел.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Дебар маало
 • Во близина на:
 • Површина: 104 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба:
 • Кат: 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 23 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.01.2018 15:20

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад