АБЦ ДОМ     Скопје, Центар

1 eur/месец   (0 eur/m2)

85 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #S-11705

Опис на имотот

Sifra-11705- Se izdava stan vo Centar -MVR, 85m2, trosoben, na 2kat, so lift, parno, kompletno namesten so nov mebel, parking.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: АБЦ ДОМ
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: MVR
 • Површина: 85 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 2
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 24 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.01.2018 14:40

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад