Agencija Prostor     Скопје, Карпош 1

200 eur/месец   (5 eur/m2)

39 m2 | 1 соби, изграден 1986 год. | Шифра #1031/1

Опис на имотот

Se izdava stan 39m2 na 2 kat, so edna spalna, namesten, so greenje na struja. Orientacija jug, moze da se iznajmi na kratok i na podolg period. Moze za bracen par ili studenti.Cena -200eu.Shifra-1031/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 1
 • Во близина на: Simpo
 • Површина: 39 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 1986
 • Кат: 2 / 5
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 25 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.01.2018 13:50

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад