Agencija Prostor     Скопје, Тафталиџе 1

400 eur/месец   (4 eur/m2)

110 m2 | 4 соби, изграден 2010 год. | Шифра #4002/1

Опис на имотот

Се издава стан во Тафталиџе 1, на втор кат од станбена куќа. Станот е со квадратура од 110м2, целосно уреден простор, кујна, дневна со трпезарија, 2 спални соби, бања,wc, 2 тераси и 30м2 помошен празен простор. Цена 400еур со место за договор. Шифра 4002/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Тафталиџе 1
 • Во близина на: City Mall
 • Површина: 110 m2
 • Бр соби: 4
 • Година на градба: 2010
 • Кат: 2 / 2
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 44 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.02.2018 17:25

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад