Agencija Prostor     Скопје, Карпош 3

300 eur/месец   (9 eur/m2)

35 m2 | 1 соби, изграден 2000 год. | Шифра #8042/1

Опис на имотот

Се издава дуќан во Лептокарија од 35м2 кој е погоден за повеќе угостителски дејности. Дуќанот е комплетно опремен, а може и празен. Инвентарот кој се наоѓа во просторот може да се купи. Има централно греење. Цена 300еур.Шифра 8042/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 3
 • Во близина на: Leptokarija
 • Површина: 35 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 63 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.02.2018 17:07

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад