IMPULS     Скопје, Центар

1,050 eur   (12 eur/m2)

85 m2 | 3 соби, изграден год. | Шифра #2595

Опис на имотот

ИМПУЛС АГЕНЦИЈА продава деловен простор
во Центар, позади Универзална сала.
Деловниот простор се состои од:
-Канцеларии - приземје, површина 145м2, со два тоалета, греење:градско парно, под: плочки – цена: 1050еур/м2
-Магацин – 70м2 – подрумски простории – цена: 350еур/м2
-Гаражни места – 3 х 5000еур
Во истата зграда нудиме за продажба уште еден деловен простор од 85м2 на први кат, со опремена кујна, греење: парно. Цена – 1050еур/м2
Контакт телефон: Димитар 070 233 123
Шифра 2595

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: IMPULS
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: UNIVERZALNA
 • Површина: 85 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба:
 • Кат: 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Огласот е виден 62 пат/и
 • Огласот е објавен на 10.01.2018 14:31

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад