Agencija Prostor     Скопје, Центар

700 eur/месец   (10 eur/m2)

70 m2 | 1 соби, изграден 2010 год. | Шифра #8041/1

Опис на имотот

Се издава деловен простор во строг Центар, со површина од 70м2. Има санитарен чвор, парно и клима. Цена 700еур со место за договор. Шифра 8041/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Centar
 • Површина: 70 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2010
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 62 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.02.2018 13:43

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад