Agencija Prostor     Скопје, Центар

3,000 eur/месец   (22 eur/m2)

136 m2 | 1 соби, изграден 1980 год. | Шифра #8040/1

Опис на имотот

Се издава деловен простор во ГТЦ кој се наоѓа во близина на дирекција ГТЦ, приземје. Просторот има 136м2 со можност за преградување. Греењето е на парно и клима. Има заеднички тоалет и магацински простор во подрум. Цена 3000еур со место за договор. Шифра 8040/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: GTC
 • Површина: 136 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 1980
 • Кат: 1 / 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 67 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.02.2018 13:36

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад