Agencija Prostor     Скопје, Кисела вода

340 eur/месец   (5 eur/m2)

65 m2 | 3 соби, изграден 2008 год. | Шифра #3039/1

Опис на имотот

Се издава стан на Јужен Булевар во близина на Геодетски Завод со квадратура од 65м2. Се наоѓа на 5/6 кат. Располага со дневна, кујна со трпезарија, две спални соби, купатило, балкон, парно. Зградата има лифт. Цена 340еур со место за договор. Шифра 3039/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Кисела вода
 • Во близина на: MVR
 • Површина: 65 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2008
 • Кат: 5 / 6
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 50 пат/и
 • Огласот е објавен на 14.02.2018 13:22

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад