Agencija Prostor     Скопје, Карпош 3

1,000 eur/месец   (9 eur/m2)

117 m2 | 2 соби, изграден 2000 год. | Шифра #8039/1

Опис на имотот

Се издава деловен простор во Лептокарија во близина на гостилница Буре. Деловниот простор е од 72м2 со галерија од 45м2 со санитарен чвор. Цена 1000еур. Шифра 8039/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 3
 • Во близина на: Leptokarija
 • Површина: 117 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 62 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.02.2018 17:31

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад