Agencija Prostor     Скопје, Центар

380 eur/месец   (7 eur/m2)

58 m2 | 3 соби, изграден 2015 год. | Шифра #3037/1

Опис на имотот

Се издава Стан во мирниот дел на Дебар Маало, со површина од 58м2. Располага со дневна, нова кујна, две спални соби, купатило. Има балкон, сопствено парно, клима уред. Цена 380еур. Шифра 3037/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Vardar Mebel
 • Површина: 58 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2015
 • Кат: 2 / 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 39 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.02.2018 17:06

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад