Agencija Prostor     Скопје, Карпош 3

1 eur/месец   (0 eur/m2)

23 m2 | 1 соби, изграден 2000 год. | Шифра #8038/1

Опис на имотот

Se izdava deloven prostor vo Leptokarija od 23m2. Dukanot moze da se koristi za poveke nameni. Shifra-8038/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 3
 • Во близина на: Leptokarija
 • Површина: 23 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 66 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.02.2018 12:33

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад