Agencija Prostor     Скопје, Карпош 4

1,100 eur/месец   (4 eur/m2)

280 m2 | 6 соби, изграден 2000 год. | Шифра #6003/1

Опис на имотот

Се издава екслузивна куќа во Жданец со квадратура од 280м2 ( од кои 200м2 се користат како станбен простор, а останатиот дел се гаража, помошни простории, подрум), Сут.+Приз.+1кат+Пот. Сутеренот се гаража, летна кујна, котлара за парно, подрум. Приземјето се состои од салон со трпезарија и кујна, и WC. Првиот кат има 3 спални соби, од кои едната е со гардеробер и купатило, и уште едно купатило за другите две спални соби. Поткровјето има отворен простор од околу 75м2 со купатило. Куќата има алармен систем и сопствено парно на струја и нафта. Цена 1100еур + комуналии. Шифра 6003/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 4
 • Во близина на: Zdanec
 • Површина: 280 m2
 • Бр соби: 6
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 3 / 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 65 пат/и
 • Огласот е објавен на 09.02.2018 13:52

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад