Agencija Prostor     Скопје, Центар

210,000 eur   (2,121 eur/m2)

99 m2 | 1 соби, изграден 1980 год. | Шифра #8011

Опис на имотот

Се продава деловен простор во ГТЦ со површина од 99м2. Просторот е погоден за повеќе дејности. Има санитарен чвор. Греењето е од повеќе видови. Цена 210000. Шифра 8011

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: GTC
 • Површина: 99 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 1980
 • Кат: 1 / 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 100 пат/и
 • Огласот е објавен на 30.01.2018 12:00

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад