TAFTALIDZE     Скопје, Тафталице 2

1,050 eur   (18 eur/m2)

59 m2 | 3 соби, изграден 2017 год. | Шифра #1115

Опис на имотот

SE PRODAVAAT STANOVI VO GRADBA VO TAFTALIDZE 2, NA UL.VARSAVSKA.STANOVITE SE VO GRADBA,FAZA KARABINA 59 m2 NA 3 KAT SO 2 SPALNI,POGLED KON CITY MALL.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: TAFTALIDZE
 • Град: Скопје
 • Населба: Тафталице 2
 • Во близина на: GRADINKATA
 • Површина: 59 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2017
 • Кат: 3 / 8
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 182 пат/и
 • Огласот е објавен на 21.02.2018 09:35

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад