GAZI BABA     Скопје, Гази баба

120,000 eur   (545 eur/m2)

220 m2 |  соби, изграден 1975 год. | Шифра #1111

Опис на имотот

SE PRODAVA KUKA NA GAZI BABA 220 m2 PRIZEMJE I SPRAT SO DVOR 650 m2 I GARAZA.SE E LEGALIZIRANO I VO IMOTEN LIST.VEDNAS SE PRODAVA.SUPER LOKACIJA.ZA CENATA KE SE DOGOVORIME.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: GAZI BABA
 • Град: Скопје
 • Населба: Гази баба
 • Во близина на: SPROTI KONTINENTAL
 • Површина: 220 m2
 • Површина на дворот: 650 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба: 1975
 • Кат: 2
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 155 пат/и
 • Огласот е објавен на 20.02.2018 15:59

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад