MIDA KOMPLEKS     Скопје, Карпош 2

110,000 eur   (2,000 eur/m2)

55 m2 | 1 соби, изграден 2017 год. | Шифра #1103

Опис на имотот

SE PRODAVA NOV DUKAN 55 m2 NA PRIZEMJE VO KARPOS-MIDA KOMPLEKS.DUKANOT E VEDNAS VSELIV,SO IMOTEN LIST,NA ATRAKTIVNA LOKACIJA SPROTI MASINSKI FAKULTET.ORIENTIRAN KON JUG.CENA 2000 EUR/m2.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: MIDA KOMPLEKS
 • Град: Скопје
 • Населба: Карпош 2
 • Во близина на: MASINSKI FAKULTET
 • Површина: 55 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2017
 • Кат: Приземје
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 141 пат/и
 • Огласот е објавен на 01.02.2018 12:01

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад