VIKTORI     Скопје, Центар

200 eur/месец   (7 eur/m2)

30 m2 | 2 соби, изграден 1998 год. | Шифра #1101

Опис на имотот

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 30 m2-KANCELARISKI OPREMEN,NA PARTIZANSKA SPROTI GRADEZEN FAKULTET.PESACKA ZONA,GLEDA KON GLAVNA ULICA.IDEALEN ZA SEKAKVA NAMENA.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: VIKTORI
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: GRADEZEN FAKULTET
 • Површина: 30 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 1998
 • Кат: Приземје
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 210 пат/и
 • Огласот е објавен на 20.02.2018 09:35

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад