Agencija Prostor     Маврово,

35,000 eur   (152 eur/m2)

230 m2 | 3 соби, изграден 2000 год. | Шифра #6ДР

Опис на имотот

Во Маврово во склоп со околината се продава вила околу 230м2 со плац 570м2.Вилата е на убаво место со поглед кон величествената Бистра и езерото.Цена-35000ев.Ш-6ДР

Информации за имотот

 • Тип на објект: Куќa / Вила
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Маврово
 • Населба:
 • Во близина на: PREKRASNA PRIRODA
 • Површина: 230 m2
 • Површина на дворот: 570 m2
 • Бр соби: 3
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Да
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 130 пат/и
 • Огласот е објавен на 08.02.2018 12:32

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад