Agencija Prostor     Скопје, Центар

24,000 eur   (1,143 eur/m2)

21 m2 | 2 соби, изграден 2000 год. | Шифра #8009

Опис на имотот

Se prodava deloven prostor 21m2 vo Centar so sanitaren cvor na 1 kat. Moze da se koristi za poveke nameni kako advokatska kancelarija,agencija,frizernica,kozmetika i dr. Cena-24000eu.Shifra-8009

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: CENTAR
 • Површина: 21 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2000
 • Кат: 1 / 1
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 140 пат/и
 • Огласот е објавен на 23.01.2018 14:15

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад