Agencija Prostor     Скопје,

140 eur/месец   (4 eur/m2)

37 m2 | 1 соби, изграден 2017 год. | Шифра #53

Опис на имотот

Se izdava dukan vo Aerodrom 37m2 na prizemje so cena po dogovor.Odgovara za kancelarija i dejnosti od zatvoren karakter.Cena po dogovor. Shifra-53

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба:
 • Во близина на:
 • Површина: 37 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2017
 • Кат: 1 / 5
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 86 пат/и
 • Огласот е објавен на 12.01.2018 16:14

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад