Agencija Prostor     Скопје, Аеродром

76,000 eur   (1,462 eur/m2)

52 m2 | 1 соби, изграден 2012 год. | Шифра #8006

Опис на имотот

Се продава деловен простор во населба Мичурин со површина од 52м2.
Деловниот простор е новоградба и на приземје . Шифра - 8006

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Аеродром
 • Во близина на: Micurin
 • Површина: 52 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2012
 • Кат: 1 / 5
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 136 пат/и
 • Огласот е објавен на 06.02.2018 14:20

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад