Agencija Prostor     Скопје, Центар

500 eur/месец   (5 eur/m2)

95 m2 | 5 соби, изграден 2010 год. | Шифра #5007/1

Опис на имотот

Се изнајмува стан од 95м² на 2 нивоа во Центар – Бунјаковец нов ,наместен . На 3/3 кат. Располага со 3 спални соби,2 купатила,терсаса дневна со терпезарија и кујана.
На долниот дел од станот има:
- Кујна
- Терпезарија
- Дневна
- Купатило
- Спална соба
- Тераса 4м²
На горниот дел има :
- 2 спални соби
- Купатило со туш кабина
Моментално собите во горниот дел се огранизирани на следниот начин:
- едната соба е спална
- другата се користи како работна соба
Начелно се издава најмалку на 3 месеци до неопределено време.
Цена 500еур. Шифра 5007/1

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Bunjakovec
 • Површина: 95 m2
 • Бр соби: 5
 • Година на градба: 2010
 • Кат: 3 / 3
 • Наместен: Да
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 19 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.09.2017 15:02

Пријави неправилност на огласот

Имотот се изнајмува

Мапа

Врати се назад Врати се назад