Agencija Prostor     Скопје, Центар

12 eur   (0 eur/m2)

52 m2 | 1 соби, изграден 2012 год. | Шифра #10AI-DEL

Опис на имотот

Se iznajmuva Lokal-1=52m2 - vo Centar blisku do Vlada.Prostorot e so pogled na glavna ulica, so lesna pristapnost, atraktivna lokacija i odgovara za poveke nameni. Cena 12eu/m2. Shifra 10AI-DEL.

Информации за имотот

 • Тип на објект: Деловен Простор
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Vlada na RM
 • Површина: 52 m2
 • Бр соби: 1
 • Година на градба: 2012
 • Кат: Приземје / 0
 • Наместен: Не
 • Парно: Да
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 232 пат/и
 • Огласот е објавен на 06.02.2018 12:44

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад