Agencija Prostor     Скопје, Центар

1,111 eur   (22 eur/m2)

50 m2 | 2 соби, изграден 2015 год. | Шифра #02BI

Опис на имотот

Се продаваат станови со функционални решенија и квадратури, со површина од 33м², 47м², 52м², 67м², 72м² до 90м².
Објектот е составен од 6 станбени катови. Проектиран е по сите европски стандарди за квалитетно домување и се одликува со висок станбен комфор и максимална искористеност на просторот.Шифра 02BI

Информации за имотот

 • Тип на објект: Стан
 • Адреса: Agencija Prostor
 • Град: Скопје
 • Населба: Центар
 • Во близина на: Zeleznicka Stanica
 • Површина: 50 m2
 • Бр соби: 2
 • Година на градба: 2015
 • Кат: 4 / 6
 • Парно: Да
 • Лифт: Да
 • Огласот е виден 447 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.02.2018 13:27

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад