Крсто Арсенов зграда БР.1     Скопје, Чаир

3,500 eur   (233 eur/m2)

15 m2 |  соби, изграден 1995 год. | Шифра #15237

Опис на имотот

СЕ ПРОДАВА ГАРАЖА ВО ЧАИР НА УЛ: КРСТО АРСЕНОВ ПОД ЗГРАДА БР.1 cenata ne e fiksna

Информации за имотот

 • Тип на објект: Гаража
 • Адреса: Крсто Арсенов зграда БР.1
 • Град: Скопје
 • Населба: Чаир
 • Во близина на: Пазарот
 • Површина: 15 m2
 • Бр соби:
 • Година на градба: 1995
 • Кат: Приземје / 0
 • Наместен: Не
 • Парно: Не
 • Лифт: Не
 • Огласот е виден 281 пат/и
 • Огласот е објавен на 13.12.2017 19:41

Пријави неправилност на огласот

Имотот се продава

Мапа

Врати се назад Врати се назад